Mamy przyjemność poinformować, że firma Eko-MTK, lider w branży ekologicznych technologii i rozwiązań, otrzymała certyfikat ISO 9001:2015, potwierdzający zgodność naszego systemu zarządzania jakością z międzynarodowymi standardami.

Certyfikacja ISO 9001:2015 to ważny krok dla naszej organizacji, ponieważ potwierdza nasze zaangażowanie w ciągłe doskonalenie procesów i oferowanych produktów oraz usług. Certyfikat ten jest również dowodem, że kładziemy ogromny nacisk na zadowolenie naszych klientów, a także na optymalizację procesów wewnętrznych i zwiększanie efektywności działania.

Dzięki temu osiągnięciu Eko-MTK będzie mogła jeszcze lepiej spełniać oczekiwania swoich klientów i dostarczać produkty oraz usługi najwyższej jakości. Uzyskanie certyfikatu ISO 9001:2015 jest dla nas także motywacją do dalszego rozwoju i udoskonalania naszych procesów, co z pewnością przyczyni się do utrzymania wysokiego poziomu satysfakcji klientów.

Serdecznie dziękujemy naszym pracownikom za ciężką pracę, zaangażowanie i profesjonalizm, które przyczyniły się do uzyskania tego certyfikatu. Wierzymy, że ten sukces jest kolejnym krokiem w kierunku stworzenia zrównoważonego i konkurencyjnego rynku, gdzie firma Eko-MTK będzie odgrywać istotną rolę.

TOP Secured By miniOrange